Deelnemers 2019

De lijst met deelnemers voor 2019. Onder voorbehoud van wijzigingen.

 

  Naam Plaats Trekker Klasse
1 T Popken Westerdorp MC cormick 453 0-2500
2 M Hut Veendam David Brown 990 0-2500
3 J. Klok Bellingwolde David Brown 996 0-2500
4 H de Boer Midwolda Fiat 4-66 0-2500
5 E. Poelman Alteveer IHC 733 0-2500
6 J. Wijnholds Ter Apel IHC 453 0-2500
7 M. Poelman Alteveer IHC 633 0-2500
8 R. Bos Nieuw Buinen Deutz 5506 0-2500
9 Huls Alteveer Ford 4000 0-2500
10 R. de Wijk Sellingen JD 710 S 0-2500
11 G. Olijslager Onstwedde JD 1130 0-2500
12 F. van Boven Alteveer MF 158 0-2500
13 H. van Boven Alteveer MF 155 0-2500
14 E. Jansen Sellingen Fiat 450 0-2500
15 S. Greven Vlagtwedde Landini 5830 0-2500
         
16 M. Koning Blijham David Brown 1212 2500-3500
17 C. Strockmeijer Onstwedde IHC 844 S 2500-3500
18 G Wierenga Midwolda Fiat 780 2500-3500
19 H. Moed Onstwedde JD 2130 2500-3500
20 F Lensink Roswinkel Fiat 680 2500-3500
21 R. Plaatje Valthermond Same Expl. 70 2500-3500
21 T. de Vries Westerlee Steyr 8065 2500-3500
22 B. Mulder Veendam IHC 824 2500-3500
23 R Pepping Sellingen Fiat som 60 2500-3500
24 R. Soer Alteveer IHC 724 2500-3500
25 T. Heun Alteveer Renault 651 2500-3500
26 N. Soer Alteveer IHC 844 S 2500-3500
27 H. Strockmeijer Musselkanaal Fiat 850 2500-3500
28 B. Moed Alteveer JD 2130 2500-3500
29 A. Klasens Bourtange IHC 856 XL 2500-3500
30 M. Traas Slochteren IHC 844-S 2500-3500
31 Arjen Amen Renault 44 2500-3500
32 H ten Have Harpel Renault 551 2500-3500
33 A. Lubbinge Drouwen Renault 651-4 2500-3500
34 M.Visser Ter Apel Ford 4610 2500-3500
35 N Visscher Westdorp Same Leone 75 2500-3500
36 L. Reiling Gasselternijveen IHC 644 2500-3500
37 R. Bruggers Onstwedde Fendt 306 LS 2500-3500
38 JH Hulshof Harkstede JD 1640 2500-3500
   
39 R. Mulder Veendam Landini 9500 3500-4500
40 R. Drent Alterveer JD 3040 3500-4500
41 H. Drent Dersum (DLd) JD 3040 3500-4500
42 B. Strockmeijer Alteveer IHC 946 3500-4500
43 E. Hageman Alteveer Case 845 3500-4500
44 H. Hilgenga Onstwedde JD 3040 3500-4500
45 K. Benes Emmercompas IHC 745 XL 3500-4500
46 F Potze Roswinkel MF 699 3500-4500
47 M. Mulder Bourtange IHC 844-S 3500-4500
48 R. Drenth Nieuw Buinen JD 3030 3500-4500
49 H. Moed Veelerveen JD 3120 3500-4500
50 C. Swarts Alteveer JD 3040 3500-4500
51 H.Boels Alteveer IHC 1046 3500-4500
52 M. Bruins Midwolda Ford 7635 3500-4500
53 A. Strockmeijer Onstwedde Fiat 850 3500-4500
54 JL. Dieterman Veendam Ford 6600 3500-4500
55 R. Pepping Sellingen IHC 1046 3500-4500
56 J Roelfsema Wedde Landini 6500 3500-4500
57 P. Booiman Amen Deutz 10006 3500-4500
58 J. Holtjer Vlagtwedde Steyr 8080 3500-4500
59 A. Schutte Bellingwolde Fiat 1000 DT 3500-4500
60 H. Nieuwenhuis Onstwedde JD 3120 3500-4500
61 D. Eshuis Roswinkel IHC 745 XL 3500-4500
62 J. Ruschen Musselkanaal Case 845 XL 3500-4500
63 D de Jong Haulerwijk Ford 6500 3500-4500
64 F. Pluim Veendam Deutz 10006 3500-4500
65 G. Joling Weerdinge NH TS 90 3500-4500
66 D. Legendal Nieuw Weerdinge Fendt 309 LSA 3500-4500
         
67 M. Koops Vlagtwedde IHC 1055 4500-5500
68 F Hoogeveen Boerakker MF 2680 4500-5500
69 I de Boer Sebaldeburen IHC 956 XL 4500-5500
70 W. Bijker Klazienaveen IHC 1246 4500-5500
71 H. Meijer Sellingen Ford 7710 4500-5500
72 A. Drent Nieuw Buinen Case 956 4500-5500
73 J. Mulder Ter Apel Ford Majoor 4500-5500
74 J. Huining Nieuw Dordrecht JD 4040 4500-5500
75 R. Huls Bourtange MF 3125 4500-5500
76 T. Wierenga Midwolda Fiat 4500-5500
77 J. Manning Drouwenermond IHC 956 XL 4500-5500
78 R. Kruit Sellingen Fendt 409 4500-5500
79 J. Zomer Mussel IH 955 4500-5500
80 R. Siebring Nieuw Buinen Case maxxum 5140 4500-5500
81 A. Manning Mussel Valtra 6550 4500-5500
82 E de Groot Nieuw Beerta JD 6100 MC 4500-5500
83 G.Bodde Emmercompascuum Ford 7810 4500-5500
84 P. Jobing Grolloo JD 3650 4500-5500
85 BJ. Martens 2e exloermond IHC 1055 4500-5500
86 A. Drenth Vlagtwedde JD 6410 4500-5500
87 M. Drenth Vlagtwedde JD 6310 4500-5500
88 F. Meijer Sellingen Ford 7810 4500-5500
89 M. Snijder Emmercompascuum IHC 1046 4500-5500
90 A. van Dijk Gieten Case 1056 XL 4500-5500
91 F ten Have Harpel JD 6120 4500-5500
92 K. Bruggers Onstwedde JD 3050 4500-5500
93 G. Deddens Ter Apel Ford 6810 4500-5500
94 J. van Puyenbroek Blijham Case 1056 XL 4500-5500
95 F. Kremer Finsterwolde JD 6420 4500-5500
96 T. Post Gasteren IHC 955 4500-5500
97 R. Deddens Ter Apel NH T 5060 4500-5500
98 J. Alting Jipsinghuizen MF 6180 4500-5500
99 A. te Velthuis Gasselternijveen IHC 1055 4500-5500
100 F. Knol Wezup Deutz DX 120 4500-5500
101 J. Keetels Veendam IHC 955 4500-5500
102 S. Hemmen Muntendam NH 8340 4500-5500
103 B. Cannegieter Meeden Case 100 mxu 4500-5500
104 R. Sloots Annen Fendt 309 4500-5500
105 R. Muntinga Beerta NH TSA 130 4500-5500
106 J. Meendering Sellingen Case 5120 4500-5500
         
107 B. van dijk Gieten Inter 1055 4500-5500 hobbysp.
108 M. Bijker Emmercompacuum Country 1124 4500-5500 hobbysp.
109 H. Stevens Wildervank IHC 1046 4500-5500 hobbysp.
         
110 P de Boer Sebaldeburen Case 1455 5500-7000
111 G. Sterenborg Stadskanaal Case 1455 5500-7000
112 M. Tiggelaar Beerta Case 1455 5500-7000
113 E. Specken Musselkanaal JD 6830 5500-7000
114 J. v/d Wouw Oud Annerveen Claas ares 697 5500-7000
115 J. Bakker Gieterveen IHC 1455 XL 5500-7000
116 B. Klok Bellingwolde JD 6115 R 5500-7000
117 E. de Vos Blijham Same Laser 5500-7000
118 J. Westerman Blijham JD 3650 5500-7000
119 PJ Boonman Nieuwolda NH TM 155 5500-7000
120 M. Borchers Finsterwolde MF 5495 5500-7000
121 E. Drenth Vlagtwedde JD 6630 5500-7000
123 S. Bomers Dronten JD 6130 R 5500-7000
124 L. Tolboom Blijham Fendt 611 5500-7000
125 D. de Vos Blijham JD 6930 5500-7000
126 G. Begeman Nieuwe Pekela JD 4620 5500-7000
127 M. Jobing Grolloo NH TM 135 5500-7000
128 T. Doornbos Vlagtwedde JD 6130R 5500-7000
129 M Mulder Ter Apel JD 6830 5500-7000
130 M. Meisner Meeden NH T6 150 5500-7000
131 M. Sandee Onstwedde IHC 1455 XL 5500-7000
132 D. Dallinga Zuidbroek NH TVT 5500-7000
133 J. Tieben Haren (DLD) NH 5500-7000
134 M. Lingbeek Nieuwe Pekela Case maxxum 125 5500-7000
135 A. Sandee Holte Case 1455 XL 5500-7000
136 R. Haarhuis Laudermarke JD 5500-7000
137 B. Schuitema Mussel JD 6820 5500-7000
138 E. Kuil Vlagtwedde Fendt 712 5500-7000
139 J. Doornbos Vlagtwedde JD 6830 5500-7000
140 L. Volker Bad Nieuweschans NH tsa 135 5500-7000
141 E. Moed Onstwedde JD 6115 R 5500-7000
142 G. Doornbos Vlagtwedde JD 6125 R 5500-7000
143 A. Landlust Bellingwolde Fiat F 140 5500-7000
144 P. Jobing Grolloo NH 8560 5500-7000
145 J. Kievit Tynaarlo IHC 1455 5500-7000
146 J. Stevens Wildervank JD 6570 5500-7000
147 B. Sterenborg Stadskanaal Case 1455 5500-7000
148 R.Takens Annen NH T7.170 5500-7000
149 K. Stuuts Annen Fendt 611 5500-7000
150 H. Breder Sellingen Steyr terrus 6300 5500-7000
151 P. Feunekes Wedde Case 1455 XL 5500-7000
152 N Luth Wedde Case 956 XL 5500-7000
153 R Mulder Bourtangen JCB 1115-S 5500-7000
154 J. Roosjen Eeserveen MF 2645 5500-7000
         
155 M. Schuurman Stadskanaal JD 4240 S 5500-8000 hobbysp.
156 J.H. Potze Bellingwolde Fiat 1300 DT 5500-8000 hobbysp.
157 GJ. Schuurman Stadskanaal JD 4440 5500-8000 hobbysp.
158 J. ter Hoor Waskemeer Fiat 160-90 5500-8000 hobbysp.
         
159 H. Kuper Ter Apel JD 6150 R 7000-9000
160 R. Schnieders Ter Apelkanaal JD 6175 R 7000-9000
161 A. Sloot De Groeve Fendt 716 7000-9000
162 J. Nieboer Veendam Case Puma 200 7000-9000
163 J. Sikken Nieuw Weerdinge NH T7. 235 7000-9000
164 L. Koiter Eexterzandvoort Case 1455 XL 7000-9000
165 JW. Ten Have Scheemda JD 7430 7000-9000
166 F. Ophof Musselkanaal Case cvx 175 7000-9000
167 R. Mensen Mussel NH T7.220 7000-9000
168 R. Eefting Valthermond JD 7810 7000-9000
169 S. Sportel Midwolda JD 6215 R 7000-9000
170 M. Kroeze Wezup Deutz 7000-9000
171 M. Roelfsema Wedde NH T 7540 7000-9000
172 E. Bruins Midwolda NH T 7050 7000-9000
173 J. Sybring Valhte JD 7530 7000-9000
174 H Dieterman Meeden Ford 8830 7000-9000
175 D. Reij Laudermarke JD 4240 S 7000-9000
176 E. Reinders Ter Apel JD 7710 7000-9000
177 RJ. Wind Onstwedde Fendt 816 7000-9000
178 D. Wind Onstwedde Fendt 924 7000-9000
179 P. Boonman Bellingwolde Case Puma 180 7000-9000
180 R. Westers Nieuwe Pekela Case CVX 195 7000-9000
181 H. Alting Jipsinghuizen Fendt 820 7000-9000
182 G. Kuper Veele NH T7.270 7000-9000
183 T. Oosting Veendam Fendt 820 7000-9000
184 H.J. Huiting Sellingen NH T7.235 7000-9000
185 B.J. Jansen Vlagtwedde Fiat 160-90 DT 7000-9000
186 R. Schepel Hellum JD 7530 7000-9000
187 G. Groot Onstwedde Case Puma 7000-9000
188 M. Schulte Sustrum Case Puma 175 7000-9000
189 J. Buller Sustrum Case CVX 150 7000-9000
190 H Scholte Aalbes Mussel Fendt 824 7000-9000
191 R Smit Zuidlaren NH T7.200 7000-9000
         
192 S. de Klein Noordbroek JD 6210 R 9000-11000
193 J. Jongstra Noordbroek Case Puma 9000-11000
194 K. de Groot Sellingen Steyr 6225 9000-11000
195 B. Moed Veelerveen Deutz X 710 9000-11000
196 B. Modderman Scheemda Case Puma 240 9000-11000
197 M. Mennega Eexterzandvoort Fendt 920 9000-11000
198 G. Jansen Vlagtwedde NH T7.270 9000-11000
199 H. Sterenborg Onstwedde Fendt 926 9000-11000
200 M.Meyerink Dalen Fendt 930 9000-11000
201 M. Wijnholds Nieuw Weerdinge Fiat 180-90 9000-11000
202 M. Odink Nieuw Weerdinge MF 8480 9000-11000
203 M. de Roo Nieuw Weerdinge Steyr Tennus 6300 9000-11000
204 D. Sandee Blijham Case Puma 220 9000-11000
205 A.J. Diepenbroek Borgercompagnie JD 4755 9000-11000
         
206 Dirk v/d Kuilen Muntendam Case optum 300 11000+
207 S. Boer Haren/Erika (DLD) Fendt 930 11000+
208 R. Duursma Emmer-compascuum Fendt 939 11000+
209 J Fokker Erica Fendt 936 11000+
210 D. Moorlag Nieuw Weerdinge Ford 8350 11000+
         
211 F. Swarts Alteveer The Underdog Sport 2500 kg
         
212 A. Wolfs Alteveer JD Underdog Sport 3500 kg
213 R Hillenga Onstwedde Same centurion 75 Sport 3500 kg
         
214 A. Edens Bellingwolde Fiat 180-90 sport 4500 kg
215 J Klok Harpel Steyr 1400 sport 4500 kg
216 N. Tigelaar Alteveer JD 7530 sport 4500 kg
217 R. Kleter Alteveer IHC 1246 (Jelle 2) sport 4500 kg
         
218 P de Bruin Alteveer Green efficienty super sport 3600 kg

Stersponsoren

broekveldt
haaijer
niemeijer
olthof
sct
20140811_Johan_Schuitema_Logo_FC (2)
slagerij-hemmen